Jun - 7 - 2017

Co to jest hurtownia materiałów medycznych

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, twórcy takich produktów np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Polecamy
 Sklep Medyczny Cezal

Comments are closed.