Sep - 6 - 2015

Wzór na konkurencję

 Polskie wzornictwo wyróżnia się na świecie. Posiadamy wieloletnią kulturę, którą przez cały czas można wskrzesić i przy okazji czerpać z tego kolejne korzyści. Obecnie mamy okazję zespolić tradycyjne wartości oraz wyjątkową estetykę z innowacyjnymi pomysłami oraz uzyskać dofinansowanie do swoich działań. Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW skierowane jest do wszelkich przedsiębiorstw funkcjonujących na tym terenie, które zamierzają zaimplementować autorską interesującą strategię wzorniczą. Trzeba spełnić szereg kryteriów, ale jest to nadzwyczaj opłacalne, bowiem można otrzymać nawet 3 miliony wsparcia finansowego.
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję POPW to wielka szansa dla firm, jakie mają świetne pomysły, tkwią korzeniami w narodowej kulturze i zarazem wybiegają w przyszłość, chcąc stworzyć oryginalny produkt. Wzornictwo musi być przemyślane, dopasowane do dzisiejszych trendów, a równocześnie mieć charakter tradycyjny. Należałoby spróbować swoich sił, bowiem jest to wielka sposobność na rozwinięcie własnego interesu bądź znakomity start w danej branży, o ile firma dopiero zaczyna się kształtować.
Unijne dofinansowania to duża szansa dla rozwijających się firm, szczególnie na terenie Polski Wschodniej. Dziś można spełnić swoje wielkie projekty oraz postanowienia biznesowe, a niedobór kapitału nie jest żadnym kłopotem. Atrakcyjne Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW to świetna sposobność, by rozwinąć swoją firmę i wdrożyć w życie nadzwyczaj interesujący projekt wzornictwa. Warto skorzystać z takiej opcji jak 1.4 Wzór na konkurencję POPW, która stanowi wielki krok w przyszłość dla każdego biznesu.

Comments are closed.