Jun - 26 - 2017

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego narządu.

Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Comments are closed.